Спільні тактико-спеціальні навчання з командою ВГРЗ з пожежної безпеки

/Files/downloads/jittya_ltseyu/pojejn/1.jpg

23 лютого 2022 року в Марганецькому професійному ліцеї пройшли спільні тактико - спеціальні навчання з командою ВГРЧ з пожежної безпеки.

/Files/downloads/jittya_ltseyu/pojejn/5.jpg/Files/downloads/jittya_ltseyu/pojejn/3.jpg/Files/downloads/jittya_ltseyu/pojejn/2.jpg/Files/downloads/jittya_ltseyu/pojejn/4.jpg

Здобувачі освіти та педагогічні працівники вперше побачили складну роботу рятувальників та безпосередньо взяли участь у навчанні з евакуації при можливих надзвичайних ситуаціях. Приємно відзначити, що в загоні рятувальників вже більше 10 років несе службу наш випускник Сокол О.

/Files/downloads/jittya_ltseyu/pojejn/6.jpg

«Профорієнтація: усвідомлений вибір професії»

За ініціативи НМЦ ПТО у Дніпропетровській області проходять навчальні тренінги профорієнтаційного спрямування для педагогічних працівників ЗП(ПТ)О.

/Files/downloads/jittya_ltseyu/ТР 01.jpg

В рамках цього обласного проекту на базі МПЛ, 10 березня 2021 року, проведено тренінгові заняття для педагогів за напрямком «Сучасні форми та методи профорієнтаційного консультування населення різної вікової категорії». Учасники заходу набули профорієнтаційних компетентностей щодо орієнтирів на сучасні форми і методи роботи з майбутніми здобувачами освіти ЗП(ПТ)О.

/Files/downloads/jittya_ltseyu/ТР 02.jpg/Files/downloads/jittya_ltseyu/ТР 03.jpg

Опрацювали практичні завдання: як можливо цікаво надати інформаційний супровід профорієнтаційній роботі; профорієнтаційні заходи взаємодії із здобувачами освіти та школярами. В ході тренінгу присутні побували в ролі здобувачів освіти та визначили найефективніший спосіб проведення консультування з профорієнтації.

/Files/downloads/jittya_ltseyu/ТР 04.jpg/Files/downloads/jittya_ltseyu/ТР 05.jpg

По закінченню учасники тренінгу отримали сертифікати.

«Професія – сьогодні, кар’єра – завтра, успіх – завжди!» - девіз Центру кар’єри, який відкрито 18 лютого в Марганецькому професійному ліцеї за сприяння НМЦ ПТО Дніпропетровщини.

/Files/downloads/svyata_i_dati/цк вист 012.jpg/Files/downloads/svyata_i_dati/цк вист 015.jpg

У відкритті взяли участь представники замовників кадрів, органів виконавчої влади, Центру зайнятості, колеги з Нікопольського професійного ліцею, соціальні партнери. На відеозв’язку з учасникамиу «круглого столу» була заступник директора з навчально-методичної роботи НМЦ ПТО О.В.Гришаєва та методисти НМЦ ПТО, представники інших закладів освіти Дніпропетровщини.

/Files/downloads/svyata_i_dati/цк вист 014.jpg/Files/downloads/svyata_i_dati/цк вист 017.jpg

Учасники «круглого столу» обговорили нові шляхи взаємодії, поділилися баченням розвитку професійної освіти. Центр кар’єри – це майданчик спілкування між роботодавцями, випускниками, батьками, учнями шкіл та закладом професійної освіти. Саме тут майбутні здобувачі освіти знайдуть відповіді на головне питання: ким бути, яку професію обрати?

/Files/downloads/svyata_i_dati/цк вист 08.jpg/Files/downloads/svyata_i_dati/цк вист 03.jpg

Цього дня присутнім були представлені майстер-класи, виставка робіт здобувачів освіти МПЛ.

/Files/downloads/svyata_i_dati/цк вист 01.jpg/Files/downloads/svyata_i_dati/цк вист 04.jpg/Files/downloads/svyata_i_dati/цк вист 011.jpg/Files/downloads/svyata_i_dati/цк вист 05.jpg

Присутнім провели невеличку екскурсію закладом освіти.

/Files/downloads/svyata_i_dati/цк вист 018.jpg/Files/downloads/svyata_i_dati/цк вист 019.jpg

2019/2020 навчальний рік

Свято "Золотої осені"

/Files/downloads/jittya_ltseyu/zolota_osn_19/01.jpg/Files/downloads/jittya_ltseyu/zolota_osn_19/012.jpg/Files/downloads/jittya_ltseyu/zolota_osn_19/014.jpg/Files/downloads/jittya_ltseyu/zolota_osn_19/015.jpg/Files/downloads/jittya_ltseyu/zolota_osn_19/018.jpg/Files/downloads/jittya_ltseyu/zolota_osn_19/020.jpg

Традиційне свято «Золота осінь» відбулося 29 жовтня в Марганецькому професійному ліцеї. У світі взяли участь не тільки здобувачі освіти і майстри, а й батьки. Композиції з овочів, фруктів, квітів, різних смаколиків поєдналися з музикою та професійною майстерністю.

Тиждень історії

З метою підвищення мотивації в учнів до вивчення історії України, виховання поваги до національних державних символів та любові до рідного краю з 10 по 18 жовтня 2019 року в Марганецькому професійному ліцеї пройшов тиждень історії. Викладачі історії Похиленко Ю.С. та інформатики Гельцер О.В. провели 10 жовтня виховний захід «Герої нашого часу», на якій виступили учасник бойових дій в АТО Буков Дмитро та заступник військкома м.Марганця Ткаченко В.І.

/Files/downloads/jittya_ltseyu/жл іст1.jpg/Files/downloads/jittya_ltseyu/жл іст2.jpg

16 жовтня групи 1 курсу відвідали місцевий краєзнавчий музей, в якому дізналися про минуле міста Марганця, історію розробки марганцевих копалень, відвідали с.Грушівку, де, ймовірно, пройшли останні роки життя Івана Сірка. А 18 жовтня було здійснено історико-краєзнавчу екскурсію до могили Івана Сірка у с.Капулівка Нікопольського району та краєзнавчого музею с.Покровське, на території якого знаходилася остання Січ під проводом кошового отамана Калнишевського.

/Files/downloads/jittya_ltseyu/жл іст4.jpg/Files/downloads/jittya_ltseyu/жл іст5.jpg

/Files/downloads/jittya_ltseyu/жл іст3.jpg

22 січня - День Соборності України.

100-річчя Соборності України, учні Марганецького професійного ліцею відзначили святковим урочистим концертом.

Присутні відновили у пам'яті історичні факти найвизначніших подій 1919 року.

Святковий настрій створили щирі українські пісні у виконанні наших учениць.

14 лютого - день закоханих!

Святий Валентин завітав 14 лютого до Марганецького професійного ліцею. Із самого ранку учні навчального закладу наповнювали святкову скриньку «Валентинками» та готувалися до концертної програми, яка пройшла під гучні овації ліцеїстів пообіді. Ведучі концерту, Микита Романенко та Галина Федорова, нагадали присутнім про історію свята та його традиції. Яскраві музичні номери лунали зі сцени у виконанні учениць: Височиної Віки, Толмачової Насті, Іванової Ілони та Черненко Валерії. Приємною несподіванкою для присутнії стало справжнє освідчення в коханні, яке, піснею, романтично подарував своїй дівчині Прасол Сергій. Для учнів ліцею та педагогів свято «Валентина» відзначилося також ліричними віршами та приємними подарунками. Тож, святковий романтичний настрій стрілою Амура проносився в нашому ліцеї увесь день.

Кiлькiсть переглядiв: 884