Майстер виробничого навчання Олена Іванівна Ковейник посіла І місце у гастрономічному відео конкурсі "Медово-яблучний ранет"

Майстер виробничого навчання ДПТНЗ "МПЛ" Олена Іванівна Ковейник отримала ІІІ місце у відео конкурсі "Кулінарна спадщина українських козаків"

/Files/downloads/dosyagnennya/Диплом відео конкурс Кулінарна спадщина козаків.jpg

Посиланячко на відео, де Олена Іванівна готувала козацьку страву, тицяй ТУТ

/Files/downloads/dosyagnennya/Гарбузовий маєток.jpg

Грантові проєкти, втілені в ДПТНЗ "Марганецький професійний ліцей" (презентація)

Марганецький професійний ліцей переміг в конкурсі місцевого розвитку "Громадський бюджет- 2019" - це проект "Цікаві фізика, хімія, біологія".

/Files/downloads/dosyagnennya/grom_byudj_2019_fz_hm_bol/01.jpg/Files/downloads/dosyagnennya/grom_byudj_2019_fz_hm_bol/03.jpg

Реалізація цього проекту у 2020 році дала змогу оновити обладнання для проведення лабораторних робіт з фізики, хімії та біології, всебічно та цікаво проводити заняття з природно-математичного циклу.

/Files/downloads/dosyagnennya/grom_byudj_2019_fz_hm_bol/02.jpg/Files/downloads/dosyagnennya/grom_byudj_2019_fz_hm_bol/04.jpg

І знову золота медаль!!!!

/Files/downloads/dosyagnennya/2020_zol_medal/зол 01.jpg/Files/downloads/dosyagnennya/2020_zol_medal/зол 02.jpg

Марганецький професійний ліцей бере участь в одинадцятій Міжнародній виставці «Сучасні заклади освіти - 2020», яка проходить 4-6 серпня 2020 р. в Київському Палаці Спорту. STEM - Проект "Діюча модель "Ефективне використання освітлення багатоквартирних будинків"; STEM - Проект "Діюча модель "Відцентрований насос для шахтного відливу"; STEM - Проект "Друге життя джинсу"; "Впровадження STEM - Проекту "Страви македонської кухні" як складова інновацій для підвищення якості підготовки кваліфікованих робітників" - це складові успіху і золотої медалі!

/Files/downloads/dosyagnennya/2020_zol_medal/зол 03.jpg/Files/downloads/dosyagnennya/2020_zol_medal/зол 04.jpg

Перше місце в номінації "Проект з енергозбереження, енергоефективності або поновлюваних джерел енергії" у Всеукраїнському конкурсі "Енергія і середовище"

/Files/downloads/dosyagnennya/001.jpg

Учень І курсу Марганецького професійного ліцея, Давидко Віктор, за підтримки творчої групи педагогічних працівників Касьянова В.О., Пугачової І.О., Шемет Р.М., Переяслової О.С., Мележика Г.І. та Фоменка С.В., взяв участь у Всеукраїнському конкурсі «Енергія і середовище». і в своїй номінації посів І місце. Успіхів і творчої наснаги Вам друзі!

/Files/downloads/dosyagnennya/002.jpg

/Files/downloads/dosyagnennya/003.jpg

МПЛ отримав вагому нагороду - Золоту медаль

З 15 по 17 березня 2018 року відбулася головна подія освітньої галузі України – Дев'ята міжнародна виставка «Сучасні заклади освіти» та Сьома міжнародна виставка освіти за кордоном «World Edu» у Київському Палаці дітей та юнацтва (вул. І. Мазепи, 13).

«Марганецький професійний ліцей» всьоме брав участь у заході і отримав високу відзнаку. В тематичній номінації “Упровадження сучасних засобів навчання, проектів, програм, і технологій для вдосконалення та підвищення ефективності освітнього процесу” ДПТНЗ «Марганецький професійний ліцей» нагороджений Золотою медаллю, також ми отримали Дипломом за презентацію досягнень і впровадження педагогічних інновацій у національний освітній простір.

/Files/downloads/dosyagnennya/vistavka/001.jpg/Files/downloads/dosyagnennya/vistavka/002.jpg

Цією вагомою перемогою, педагогічний колектив ліцею, ще раз довів, що наш навчальний заклад – це освітянський осередок, де забезпечуються оптимальні умови для фізичного, інтелектуального, психологічного і соціального становлення особистості учнів. Тут надаються якісні освітні послуги як з загальноосвітніх предметів, так і предметів професійно-технічного напрямку, що є надійною базою для всебічного розвитку та професійної діяльності молодого, конкурентоспроможного працівника.

Колектив МПЛ дякує організаторам міжнародного заходу: Компанії «Виставковий Світ», Міністерству освіти і науки України, Національній академії педагогічних наук України за можливість взяти участь у вистаці.

Доречі, на виставковому майданчику було представлено роботи 758 навчальних закладів з 25 регіонів України. Дніпропетровську область представляли 18 професійно-технічних освітніх закладів, серед яких і Марганецький професійний ліцей.

/Files/downloads/dosyagnennya/vistavka/003.jpg

Насичена, змістовна тематична програма, яка включала конференції, презентації, семінари, круглі столи, майстер-класи, воркшопи, відкриті уроки, панельні дискусії за участю представників секретаріату Комітету Верховної Ради України з питань науки і освіти, керівників, провідних фахівців і науковців Міністерства освіти і науки України, Національної академії педагогічних наук України, Державної наукової установи «Інститут модернізації змісту освіти» відкрила нові горизонти в іноваційній роботі для всих освітян.

/Files/downloads/dosyagnennya/vistavka/004.jpg

Більше фото тут...