Конкурс "Злата фест"

І знову перемога Марганецького професійного ліцею! Здобувач освіти групи К 22 2/9 - майбутній кухар - Руслан ХАСАНОВ виборов І місце у Всеукраїнському фестивалі - конкурсі "Злата фест"

/Files/downloads/konkurs/1.jpg/Files/downloads/konkurs/2.jpg

Конкурс професійної майстерності з професії "Перукар"

В Марганецькому професійному ліцеї відбувся конкурс професійної майстерності з професії "Перукар". Переможцем стала голова самоврядування ДПТНЗ "МПЛ" Разживіна Ольга із зачіскою "Ажурний хвіст".

/Files/downloads/konkurs/Разживіна 01.jpg/Files/downloads/konkurs/Разживіна 03.jpg

/Files/downloads/konkurs/Разживіна 02.jpg

Вітаємо і бажаємо професійних досягнень!

Всеукраїнський фестиваль - конкурс "Шляхом мистецтва"

Марганецький професійний ліцей взяв участь у Всеукраїнському фестивалі - конкурсі "Шляхом мистецтва", метою якого є сприяння розвитку талановитої молоді, патріотичне виховання та вклад у розвиток культури України. Першокурсниця гр К 23 2/9 Панченко Аліна зайняла І місце у номінації "Художнє слово" з авторським віршем "Я мріяла". Вітаємо!

/Files/downloads/konkurs/Панченко Аліна.jpg

А допомогла Аліні підготуватися до конкурсу Олеся Тарасівна Старина, керівник гуртка ДПТНЗ "МПЛ"

/Files/downloads/konkurs/Старина О Т.jpg

Патріотичний конкурс " Я- козацького роду!"

Під керівництвом викладача суспільних дисциплін Юлії ПОХИЛЕНКО, МПЛ прийняв участь у VII Всеукраїнському національно – патріотичному конкурсі «Я – козацького роду».

/Files/downloads/konkurs/Похиленко.jpg

Переможцями стали:

І місце – Маркевич Максим

/Files/downloads/konkurs/Маркевич.jpg

ІІ місце – Хлапов Владислав, Муркович Віталіна, Павленко Максим

/Files/downloads/konkurs/Хлапов.jpg /Files/downloads/konkurs/Павленко.jpg /Files/downloads/konkurs/Муркович.jpg

ІІІ місце – Григоренко Ольга, Бабаєв Ілля

/Files/downloads/konkurs/Григоренко О.jpg/Files/downloads/konkurs/Бабаєв.jpg

Гастрономічний відео конкурс "Медово-яблучний ранет" (шулики з медом, иаком на яблучній основі)

Вітаємо Олена Іванівну Ковейник з перемогою у гастрономічному конкурсі "Медово-яблучний ранет". ВІДЕО ТУТ

Вітаємо Олену Іванівну Ковейник з ІІІ місцем у гастрономічному відео конкурсі «Кулінарна спадщина українських козаків» ВІДЕО ТУТ

/Files/downloads/konkurs/Кулінарна спадшина укр козаків 1.jpg

І етап конкурсу читців-декламаторів "ЗП(ПТ)О читає Шевченка"

В нашому закладі пройшов І етап конкурсу читців-декламаторів "ЗП(ПТ)О читає Шевченка". За внутрішнім відбором учасників серед здобувачів освіти ДПТНЗ "Марганецький професійний ліцей" перше місце із твором Т.Г.Шевченка "Думка" посів Гордієнко Андрій, учень групи ЕЛЗ 18 1/9.

Натисніть на фото та перегляньте відео або скористайтеся посиланням ТУТ

Проголосувати за перемогу у ІІ турі ви можете якщо перейдете за посиланням ТУТ

/Files/downloads/konkurs/А Гордієнко Думка.jpg