ВАКАНСІЇ

ДПТНЗ "Марганецький професійний ліцей" запрошує на постійне місце роботи:

- інженер-електронник - 0.5 ставки:

Забезпечує правильну технічну експлуатацію, безперебійну роботу електронного обладнання та комп’ютерної техніки, ремонт комп’ютерної техніки та мереж.

- бібліотекар - 1 ст.:

Організовує роботу бібліотеки навчального закладу, формує, обліковує і зберігає бібліотечний фонд. Складає каталоги, картотеки, довідники, тематичні списки та огляд літератури. Забезпечує учнів і працівників навчального закладу літературою. Веде облік роботи бібліотеки і подає відповідну звітність.

- керівник фізичного виховання - 1 ст.:

Організовує фізичне виховання здобувачів освіти, забезпечує контроль за виконанням програм фізичного виховання кожної навчальної групи, безпосередньо керує навчально-виховною діяльністю у процесі фізичного виховання та роботою викладачів фізичної культури навчального закладу. Забезпечує у закладі освіти проведення масової фізкультурно-оздоровчої та спортивної роботи, створює і забезпечує роботу спортивних секцій навчального закладу. Проводить навчально-тренувальну роботу у фізкультурно-оздоровчих групах і спортивних секціях. Створює необхідні умови для проведення занять з фізичного виховання, занять зі здобувачами освіти, віднесеними за станом здоров’я до спеціальної медичної групи; фізкультурно-оздоровчих заходів у режимі навчального дня, «Днів здоров’я і фізичної культури», позаурочних форм роботи з фізичного виховання, туризму (проведення фізкультурно-оздоровчих і спортивних заходів, функціонування спортивних клубів, секцій, гуртків).

Звертатись у приймальню, 2 поверх за адресою:

м.Марганець, вул. Єдності, 41
Кiлькiсть переглядiв: 730