Відбулася педрада "Творчий звіт"

28 лютого 2020 року в МПЛ пройшла педрада «Творчий звіт», на якій виступили педагогічні працівники, що атестуються в поточному році. Методист закладу, Інна Олегівна Петровська влаштувала справжній гумористичний екзамен працівникам, чим спрямувала присутніх на позитив.

/Files/downloads/napryamki_roboti/ат001.jpg

Серед педагогів що атестуються, свої наробки та досягнення презентували:

Гельцер Оксана Володимирівна працює над методичною проблемою «Розвиток логічного та креативного мислення на уроках інформатики», атестується на встановлення кваліфікаційної категорії «викладач вищої категорії»

/Files/downloads/napryamki_roboti/ат002.jpg

Кругліковська Алла Георгіївна працює над темою «Методика реалізації практичної технології у професійно-практичній підготовці», атестується на відповідність раніше присвоєній кваліфікаційній категорії «викладач першої категорії»

/Files/downloads/napryamki_roboti/ат003.jpg

Мележик Григорій Іванович працює над темою «Впровадження сучасних педагогічних та виробничих технологій у навчальний процес при підготовці фахівців-електрозварників», атестується на встановлення кваліфікаційної категорії «майстер виробничого навчання другої категорії»

/Files/downloads/napryamki_roboti/ат004.jpg

Роєнко Юрій Миколайович працює над методичною темою «Забезпечення норм охорони праці в комп’ютерних класах закладів професійної освіти», атестується на відповідність раніше присвоєного педагогічного звання «майстер виробничого навчання»

/Files/downloads/napryamki_roboti/ат005.jpg

Пауков Євгеній Миколайович працює над методичною проблемою «Розвиток технічної творчості у процесі навчання», атестується на встановлення педагогічного звання «майстер виробничого навчання другої категорії»

/Files/downloads/napryamki_roboti/ат006.jpg

Колесник Наталія Іванівна працює над методичною проблемою «Впровадження особистісно-орієнтованої технології на практичних заняттях з учнями», атестується на присвоєння педзвання «майстер виробничого навчання першої категорії»

/Files/downloads/napryamki_roboti/ат007.jpg

Мєднікова Марія Петрівна працює надтемою «Активізація мислення учнів та розвиток їх самостійності на уроках виробничого навчання», атестується на присвоєння педзвання «майстер виробничого навчання першої категорії»

/Files/downloads/napryamki_roboti/ат008.jpg

Куксова Валентина Іванівна працює над темою «Якість уроків теоретичного навчання – запорука підвищення компетентностей учнів у підготовці висококваліфікованих спеціалістів»

/Files/downloads/napryamki_roboti/ат009.jpg

Під час виступів вони поділилися своїм досвідом роботи з колегами, розповіли про плани на майбутнє. Педрада пройшла в дружній атмосфері.

Педагогічна рада 2019 р.:

/Files/downloads/ped_rada_2019/пед рада 1.jpg /Files/downloads/ped_rada_2019/пед рада 2.jpg

11 січня 2019 року в ДПТНЗ «Марганецький професійний ліцей» пройшла педагогічна рада у формі проблемного семінару. В.о. директора ліцею Матвєєва Я.В. подякувала за активність педагогічних працівників закладу, привітала колег з закінченням І-го семестру, побажала всім творчих успіхів і удачі в подальшій роботі у ІІ семестрі 2018-2019 н.р. На педраді обговорювалися підсумки І семестру 2018-2019 навчального року. Заст. директора з НВР, Бєлікова А.С. підвела підсумок навчально-виробничої діяльності педагогічного колективу за І семестр 2018 – 2019 навчального року, рух контингенту та повідомила про заходи, що до збереження контингенту.

/Files/downloads/ped_rada_2019/пед рада 4.jpg /Files/downloads/ped_rada_2019/пед рада 3.jpg

Старший майстер ліцею, Боровко Г.О. розповіла про досягнення та підсумки виробничої діяльності за І семестр та плани на ІІ семестр навчального року. Заст. директора з НвихР, Лонська Наталія Володимирівна, провела аналіз результатів освітньо-виховної роботи педагогічного колективу за І семестр навчального року. Розповіла як відбувалася адаптація учнів І –го курсу до навчання в ліцеї. Наталія Володимирівна проінформувала педколектив про:

- аналіз директорських контрольних робіт та успішність учнів за І семестр 2018 – 2019 навчального року;

- причини неуспішності учнів та шляхи її подолання. Лонська Н.В. розповіла, що в ліцеї постійно ведеться робота по соціальному захисту і підтримці учнів-сиріт і учнів, позбавлених батьківського піклування. Вони отримують пільги, доплати, компенсації згідно чинного законодавства. Дякуючи Марганецькому міськвиконкому 2 учнів – сиріт оздоровили в таборі за бюджетні кошти (Мащенко А. та Волошин А.) і привітала педагогічний колектив ліцею з отриманням ліцензії на викладання загальноосвітніх предметів.

/Files/downloads/ped_rada_2019/пед рада 5.jpg

Методист ліцею, Шершень Тетяна Вадимівна зробила підсумок методичної роботи за І семестр 2018 – 2019 навчального року, розповіла про роботу атестаційної комісії ліцею та відкриті уроки і заходи педагогічних працівників що атестуються у 2019 році. Тетяна Вадимівна, підняла питання про те - чи потрібно створювати ситуацію успіху в навчанні і повідомила, що це тема та завдання методичних комісій ліцею на наступні педагогічні читання.

/Files/downloads/ped_rada_2019/пед рада 6.jpg /Files/downloads/ped_rada_2019/пед рада 7.jpg

Керівник фізичного виховання ліцею, Коркач Юрій Степанович розповів про спортивні досягнення учнів ліцею та плани на наступний семестр навчального року повідомив що учні ліцею продовжують заняття легкою атлетикою в позанавчальний, вечірній час і готуються до наступних перемог яких в минулому навчальному семестрі було не мало.

Графік проведення відкритих заходів та уроків в Марганецькому професійному ліцеї у другому семестрі 2017 – 2018 року

Гафік відвідувань навчальних занять (уроків) викладачів, майстрів виробничого навчання на ІІ семестр 2017-2018 навчального року адміністрацією та управлінським складом ліцею