В МПЛ відбулася педрада «Творчий звіт», на якому педагоги розповіли про досягнення та методи роботи із здобувачами освіти.

/Files/downloads/metod_robota/tvorchiy_zvt_21/пед 01.jpg

/Files/downloads/metod_robota/tvorchiy_zvt_21/пед 02.jpg/Files/downloads/metod_robota/tvorchiy_zvt_21/пед 05.jpg/Files/downloads/metod_robota/tvorchiy_zvt_21/пед 03.jpg/Files/downloads/metod_robota/tvorchiy_zvt_21/пед 04.jpg

Участь у Всеукраїнській науково-технічній виставці-конкурсі молодіжних інноваційних проектів «Майбутнє України» SТЕМ-проект «Відцентровий насос для шахтного водовідливу»

План методичної роботи на 2019/2020 навчальний рік

План роботи методичного кабінету

Для проведення колективної методичної роботи в ліцеї створені методичні комісії. Детальніше...

Звіти метод комісій

Звіт про роботу методичної комісії з підготовки спеціалістів ресторанного бізнесу за І семестр 2019-2020 н.р.

Звіт про роботу методичної комісії загальноосвітніх та суспільних дисциплін за І семестр 2019-2020н.р.

Звіт про роботу методичної комісії класних керівників та фізичного і військово-патріотичного виховання за І семестр 2019-20 н.р.

Звіт міжпрофесійної методичної комісії підготовки спеціалістів гірничої та будівельної галузі за 1 семестр 2019-2020 н.р.

Пріоритетні напрями методичної роботи МПЛ на 2019/2020 навчальний рік

1. Методичний супровід модернізації навчально-виховного процесу в МПЛ всіх рівнів атестації у світлі новоприйнятих законодавчих та нормативних актів у сфері професійної освіти.

2. Взаємодія діяльності колективу Марганецького професійного ліцею з органами місцевого самоврядування відповідно до процесу децентралізації та оптимізації професійно-технічної освіти.

3. Методичний супровід реалізації робочих навчальних планів відповідно до вимог документів про організацію проведення ЗНО знань учнів.

4. Інформаційно- методичне забезпечення атестації педагогічних працівників ліцею, ліцензування освітньої діяльності на виконання вимог нових нормативних документів.

5. Ефективне використання засобів інформаційно-комунікативних технологій в управлінській, навчальній, профорієнтаційній діяльності МПЛ.

6. Формування впровадження нової моделі виховної роботи на засадах патріотизму з врахуванням громадянських та державницьких аспектів.

7. Створення зовнішньо-інформаційного ІКТ середовища Марганецького професійного ліцею для всіх спеціальностей, що викладаються в ліцеї, в дружній співпраці з науковими працівниками Інституту НАПН України на платформі Moodle.

Форми методичної роботи в ДПТНЗ «Марганецький професійний ліцей»

Колективна форма Індивідуальна форма
Робота педагогічної ради МПЛ Наставництво
Робота методичних комісій Інформування та консультування педагогічних працівників протягом року
Інструктивно-методичні наради педагогічних працівників Самоосвіта
Школа молодого спеціаліста «Шлях до педагогічної майстерності» Робота над поновленням тем, створення електронних тестів, фільмів, презентацій
Теоретичні та практичні семінари Стажування, курси підвищення кваліфікації
Участь у всеукраїнських та міжнародних виставках Робота над поновленням, створенням КМЗ з предметів та за фахом
«Круглі столи» з проблемних та нагальних питань педагогіки і методики Розробка програмних засобів навчального призначення, електронних навчальних засобів
Заходи у рамках атестації педагогічних працівників

Перспективний план роботи педагогічної ради на 2019-2020 рік

***На допомогу педагогам***

Підбірка освітніх порталів для вчителів

Кiлькiсть переглядiв: 974