Вчора- голова учнівського самоврядування, здобувач освіти Марганецького професійного ліцею, сьогодні - курсант Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ, Олександр Мартинюк проводить тематичну зустріч з першокурсниками в останні дні практики в м. Марганці. Приємна молода людина, приємна зустріч, цікаві запитання та відповіді!

/Files/downloads/ucniv_samovryaduv/111.jpg

…….Це був передостанній день мирного життя….. але тоді ми цього не знали…..

І сьогодні Олександр захищає нашу рідну Україну! Успіхів тобі, Олександре!

/Files/downloads/ucniv_samovryaduv/112.jpg

Здобувачі освіти ДПТНЗ "МПЛ" обрали нового голову учнівського самоврядування
2018-2019 н.р.
В день Святого Миколая учнівське самоврядування Марганецького професійного ліцея привітало всіх учнів із святом.

/Files/images/foto/vihovna/new_year/001.jpg

«Організація учнівського самоврядування в Марганецькому професійному ліцеї»

Програма розвитку учнівського самоврядування в Марганецькому професійному ліцеї

Вибори президента «Республіки МПЛ»

Основні напрямки програми діяльності учнівського колективу Марганецького професійного ліцею:
  • Виховання національної свідомості, громадської активності, формування освіченої творчої особистості.
  • Захист прав та інтересів учнів.
  • Участь в розробці планів навчально-виховної роботи МПЛ.
  • Участь у проведенні педрад у питаннях організації життєдіяльності колективу.
  • Організація допомоги учням, які не встигають.
  • Організація і проведення культмасових, спортивних заходів.
  • Пошук шляхів налагодження стосунків між учнями, батьками, педагогами, адміністрацією.
  • Організація самообслуговування.
  • Участь в засіданнях Піклувальної ради, батьківського комітету.
  • Проведення соціологічних опитувань з проблем життєдіяльності колективу.
Ми так живемо та розважаємося: Helloween

/Files/downloads/ucniv_samovryaduv/helloween.jpg/Files/downloads/ucniv_samovryaduv/helloween 5.jpg /Files/downloads/ucniv_samovryaduv/helloween 1.jpg/Files/downloads/ucniv_samovryaduv/helloween 4.jpg

Прибираємо територію

/Files/downloads/ucniv_samovryaduv/001.jpg/Files/downloads/ucniv_samovryaduv/002.jpg