Ресурси по підготовці до ЗНО:

З метою якісної підготовки до зовнішнього незалежного оцінювання 2020 року під час карантину надаємо посилання на Інтернет-ресурси з підготовки до ЗНО, завдяки яким учні-випускники зможуть систематизувати вивчений матеріал для успішного його проходження. Бажаємо успіхів!

Офіційні сайти

http://testportal.gov.ua/ — офіційний сайт УЦОЯО (Українського центру оцінювання якості освіти)

http://mon.gov.ua/ — офіційний сайт Міністерстваосвіти і науки України

Сайти про ЗНО та вступну кампанію

http://znoclub.com/ — великий сайт з порадами для абітурієнтів, новинами та корисними матеріалами до ЗНО.

http://forum.znoclub.com/forum/index.html — форум про ЗНО та вступ.

http://osvita.ua/ — сайт присвячений новинам про освіту.

Онлайн-тести ЗНО

http://zno.ua/online-testi-zno.html —безкоштовні онлайн тести ЗНО https://znoclub.com/online-testi-zno.html

http://zno-ua.net/ – сайт з онлайн-тестами минулихроків ЗНО.

http://zno.osvita.ua/ukrainian/ —пробні та реальні ЗНО, посортовані за роками.

http://ukrainetest.com.ua/ — онлайн-тести з різних предметів.

http://testzno.com.ua/ — безкоштовні онлайн тестування згідно вимог ЗНО 2020 з наступних навчальних предметів: українськамова і література, історія України, математика, географія, біологія, хімія, фізика

https://www.iznotest.info/ тематичні тренувальні тести для підготовки до ЗНО з усіх предметів

https://www.znonasharu.org.ua/tests онлайн тестування згідно вимог ЗНО 2020

Корисні посилання з предметів

https://www.phoenicis.com.ua/ – сайт, де є інформація з різних предметів. Є матеріали для підготовки, підручники та тести.

http://www.litopys.com.ua/ — онлайн-енциклопедія з історії України.

http://i100rik.com.ua/ — багато матеріалів з історії, конспекти, тести.

Онлайн-курси та онлайн-освіта

http://zno.ua/online — онлайн-курси ЗНО з викладачами, завданнями, відеолекціями та онлайн-платформою.

http://prometheus.org.ua/ — безкоштовні онлайн-курси. Є професійні та психологічні напрями, є курси ЗНО.

https://besmart.eduget.com/ компанією «EDUGET» створено інноваційний проект з онлайн-підготовки до зовнішнього незалежного оцінювання «Будь розумним/ВеSmart»

https://naurok.ua/course/zno онлайн-курси підготовки до ЗНО-2020

https://ilearn.org.ua/ iLearn: Безкоштовнi вебінари для підготовки до ЗНО

https://www.ed-era.com/zno/ Відео-лекції на цьому ресурсі дійсно цікаві не лише школярам, а й дорослим

https://znaniya.znonline.org / Центр дистанційного навчання «Знання онлайн» крім офлайн-навчання пропонує онлайн-підготовку до ЗНО.

https://www.youtube.com/watch?v=IevHWFd13g I Курси з підготовки до ЗНО

Всеукраїнський портал з підготовки до ЗНО: http://znoclub.com/matematyka.html

Стислі конспекти для підготовки до ЗНО з історіїУкраїни:

http://vneshkoly.com.ua/zno-menu/konspekty-zno-menu/404-konspekt-podgotovki-k-istorii-ukrainy.html

Безкоштовні онлайн-ресурси з підготовки до ЗНО з математики: https://innaterletska.blogspot.com/p/blog-page_11.html

Відео уроки: Задачі з параметрами. Практичний курс. Підготовка до ЗНО.

https://www.youtube.com/playlist?list=PLkZMZm2LBREMvP7TegxhFjU3PnDSk9GKC

Бібліотеки навчальної літератури

http://dovidka.biz.ua/ — велика кількість матеріалів з різних предметів, підручники, шпаргалки, короткий зміст тощо.

http://www.twirpx.com/ —дуже багато книг з різних предметів, художньої літератури і підручників.

http://pidruchnyk.com.ua/ —усі шкільні підручники.

Кращі ресурси для учнів:

1. Кращі уроки для учнів, які готуються до ЗНО від Дніпровської академії неперервної освіти (КЗВО ДАНО) на ютуб-каналі https://www.youtube.com/playlist?list=PLfaLjH2s0yAUZL__UgyhRKNMe21erraB

2. Відеоуроки для старшокласників 9-х, 10-х, 11-х класів на YouTube каналі «ДніпроТВ» за посиланням https://bit.ly/2IUzyVs

3. Трансляція відеоуроків на місцевих каналах Трансляція уроків здійснюватиметься з 23.03.2020 (у будні дні) о 10.30, повторення – о 16.50.

4. Онлайн-уроки для страшокласників з української мови та літератури, англійської мови, історії, математики, біології на телеканалі “Рада”, доступний на супутнику, кабельному, а також на YouTube. У всі дні тижня відеоуроки транслюватимуть о 9:30, 10:00, 10:30 та 11:30 (з 13:10 до 15:00 показуватимуть повтори). Окрім того, трансляції будуть на YouTube-каналі МОН.

5. Віртуальна школа «Ранок» https://www.ranok.com.ua/game/virtualschool/?fbclid=IwAR1VGrrnT6b2t93UiBN xLUoCDeMXJK1jrigcieoaN3X2Xn-5pTzlzHhE1zY

6. Онлайн-уроки за темами, які мають вивчатися відповідно до календарно-тематичних планів, для учнів від авторів підручників, методистів і науковців; «ранкові зустрічі» (щодня о 9:30) та навчальні відеоролики, руханки, мінітеатр та інші освітньо-розважальні цікавинки;

7. Безкоштовні авторські відеоуроки для 4-11 класів на youtube-каналі “Топ Школа” https://www.youtube.com/channel/UCugp2JTHik6cdFxs1GbEOGg

8. Платформа BeSmart з підготовки до ЗНО https://besmart.study/

9. Студія онлайн-освіти EdErahttps://www.ed-era.com/

10. Платформа масових відкритих онлайн-курсів Prometheus https://prometheus.org.ua/

11. Пплатформа безкоштовних вебінарів з підготовки до ЗНО (перевернутий клас) iLearn https://ilearn.org.ua/

ДКА кравців

14 лютого в Марганецькому професійному ліцеї відбулась державна кваліфікаційна атестація здобувачів освіти з професії «Кравець».

/Files/downloads/dka_zno/zahist_kr17/зкр17 07.jpg

2,5 роки учні групи Кр 17 3/9 вивчали мистецтво кравчинь, прийшовши до МПЛ після 9-го класу загальноосвітніх закладів Марганця, Нікополя, Нікопольського й Томаківського районів. «Коли я подавала документи до ліцею, мені навіть було трішки страшно, - говорить випускниця групи Кр 17 3/9 Катя Семенова. – Адже я не те що не вміла машинку заправляти, а й сидіти за нею. Сьогодні я мрію відкрити власне ательє, в якому буду шити якісний одяг й дарувати людям радість. Тим дівчаткам які прийдуть до МПЛ хочу побажати з найпершого дня старанно вчитися і впевнено будувати своє майбутнє».

/Files/downloads/dka_zno/zahist_kr17/зкр17 04.jpg/Files/downloads/dka_zno/zahist_kr17/зкр17 05.jpg

Майстер виробничого навчання Валентина Іванівна Куксова приклала чимало зусиль задля того аби з учениць її групи виросли не тільки досвідчені майстрині, а й хороші члени суспільства. «За час навчання у МПЛ я не тільки навчилася шити речі, а й знайшла багато друзів, - каже Мала Анастасія, - наші майстри виробничого навчання для нас були як мами. Вони навчили нас цінувати людей, бути терплячими й уважними. Дякую всім, хто повірив в мене й навчив професійній майстерності»

/Files/downloads/dka_zno/zahist_kr17/зкр17 01.jpg/Files/downloads/dka_zno/zahist_kr17/зкр17 02.jpg

На захист дипломних робіт до учнів групи завітала й їхній перший майстер виробничого навчання Тетяна Борисівна Нанаєва, адже це й її заслуга, що з маленьких дівчаток виросли ось такі чудові кравчині. До того ж її оцінка, як члена комісії, для учнів це ще й визнання у швацькій справі.

/Files/downloads/dka_zno/zahist_kr17/зкр17 03.jpg

/Files/downloads/dka_zno/zahist_kr17/зкр17 10.jpg

«Сьогодні важко повірити, що колись я навіть не могла уявити себе за швацькою машиною, з голкою в руках,- згадує Лєра Кочій, - а сьогодні я вмію шити як легкий, так і верхній одяг. І за це дуже вдячна своїм майстрам. Щиро раджу вступати до Марганецького професійного ліцею та отримувати професію»

/Files/downloads/dka_zno/zahist_kr17/зкр17 11.jpg

Екзаменаційна комісія відмітила високий рівень підготовки випускників. Найкращими захистилися Юлія Гав’язова, Елеонора Зеленська, Валерія Кочій, Анастасія Мала, Катерина Семенова.

/Files/downloads/dka_zno/zahist_kr17/зкр17 08.jpg

Випускники 2020 року отримали дипломи кваліфікаційних робітників і готові працювати на підприємствах легкої промисловості та гідно представляти наш заклад.

/Files/downloads/dka_zno/zahist_kr17/зкр17 09.jpg

Перукарі захистили дипломні роботи.

/Files/downloads/virobnicha_robota/zahist_perukar/пер18 4.jpg /Files/downloads/virobnicha_robota/zahist_perukar/пер18 5.jpg

9 листопада 2018 року відбувся перший в цьому навчальному році захист дипломних робіт за професією «Перукар (перукар-модельєр)» за кваліфікацією - перукар І класу.

Два місяці практики у перукарнях міста допомогли придбати чимало навичок та умінь майбутнім майстрам перукарської справи. Практика та самостійне обслуговування клієнтів стали доброю підмогою для захисту дипломних робіт.

Окрім простих класичних чоловічих, жіночих та дитячих модельних стрижок, укладок волосся, виготовлення постижерних виробів, фарбування та колорування волосся сучасними засобами, сьогоднішні учениці осягали науку виконання маленьких зачісок різних типів із довгого волосся.

До моделювання зачісок дівчата взялися із натхненням і продемонстрували витончений смак. В їхніх моделях зачіска гармонійно поєднувалась із елегантними сукнями та макіяжем.

Взірцем для наслідування стали роботи Іванової Аміни та Бугайцової Вікторії. Усіх членів комісії вразила своєю ніжністю модель весільної зачіски, яку підготувала Коробкова Анастасія.

Попереду в майбутніх майстринь ще навчання суміжній професії – манікюрника, тож побажаємо їм творчої наснаги, успіхів у навчанні, а нам – нових вражень.

/Files/downloads/virobnicha_robota/zahist_perukar/пер18 2.jpg /Files/downloads/virobnicha_robota/zahist_perukar/пер18 3.jpg


/Files/downloads/virobnicha_robota/zahist_perukar/пер18 1.jpg /Files/downloads/virobnicha_robota/zahist_perukar/пер18.jpg

Більше фото тут

Захист кваліфікаційного розряду групи "Кухар"

13 квітня в лабораторії кухарів учні групи К-15 2/9 боролися за присвоєння кваліфікаційного рівня – «Кухар – 4 розряду». Підвищуючи професійний рівень, два з половиною місяці, учні групи закріпляли надбані виробничі вміння та навички на підприємствах міста та області. Кожен ліцеїст цієї групи, виконуючи вимоги підприємств ресторанного бізнесу, показав себе фахівцем кухарської справи. Приємним фактом для педагогічного колективу ліцею стала подяка за якісну підготовку кадрів від підприємства-замовника, на якому проходила практика наших учнів.

/Files/downloads/virobnicha_robota/zahist_k_15_4_rozryad/зах К 15 роб процес.JPG/Files/downloads/virobnicha_robota/zahist_k_15_4_rozryad/зах К 15 комісія.JPG

В завершальному етапі присвоєння кваліфікаційного рівня «Кухар – 4 розряду» учні, виконуючи практичну роботу в лабораторії ліцею, підтвердили цей факт. Найкращі результати показали: Нестеренко Наталля, Колісник Анастасія, Григор’єва Альона, Потьомкіна Анастасія. Середній рівень захисту склав 9,8 балів.

/Files/downloads/virobnicha_robota/zahist_k_15_4_rozryad/зах К 15 Нестеренко.JPG/Files/downloads/virobnicha_robota/zahist_k_15_4_rozryad/зах К 15 Колісник А.JPG

Атестаційну комісію приємно вразила майстерність учнів у приготуванні та подаванні став.

/Files/downloads/virobnicha_robota/zahist_k_15_4_rozryad/зах К 15 Григорьєва.JPG/Files/downloads/virobnicha_robota/zahist_k_15_4_rozryad/зах К 15 Потьомкіна.JPG

Побажаємо групі К 15 2/9, яка з 16 квітня приступила до виробничої практики з професії «Кондитер», ще вище підняти планку фахової майстерності. А майстру виробничого навчання даної групи, Строган Тетяні Єгорівні, і надалі пишатися своїми учнями.

Більше фото тут...

Захист дипломних робіт за професією "Кравець"

15 лютого свої кравецькі вироби представили на захисті дипломних робіт учениці групи КР 15 3/9.

/Files/downloads/virobnicha_robota/zahist_kr_15_3-9/0005.jpg/Files/downloads/virobnicha_robota/zahist_kr_15_3-9/0006.jpg

2,5 роки навчання показали, що невтомна праця майстрів виробничого навчання дала свої плоди. Адже випускниці показали досить високий рівень у пошитті одягу.

/Files/downloads/virobnicha_robota/zahist_kr_15_3-9/0002.jpg/Files/downloads/virobnicha_robota/zahist_kr_15_3-9/0003.jpg/Files/downloads/virobnicha_robota/zahist_kr_15_3-9/0007.jpg

Атестаційна комісія підтвердила, що 19 кравчинь отримали високи оцінки і кваліфікацію кравців VI розряду.

/Files/downloads/virobnicha_robota/zahist_kr_15_3-9/0008.jpg

Більше фото з захисту дипломних робіт групи КР 15 3/9 тут.

Захист дипломних робіт за професією "Кухар"

Відповідальним днем для учнів групи кухарів – К-16 4/11 стало 25 січня. Майже 1,5 роки напруженої праці завершилися захистом дипломних робіт. Юні кухарі з самого ранку чаклували над приготуванням страв, а лабораторія з приготування їжі наповнювалася дивовижними ароматами.

/Files/downloads/virobnicha_robota/zahist_k_16_4-11/Ковальов Іван.JPG/Files/downloads/virobnicha_robota/zahist_k_16_4-11/Робота Ковальова Івана.JPG

В Марганецькому професійному ліцеї давно стало доброю традицією складати не тільки теоретичний іспит, а й презентувати свою страву атестаційній комісії.

/Files/downloads/virobnicha_robota/zahist_k_16_4-11/Захист Дозорець Лілії.JPG/Files/downloads/virobnicha_robota/zahist_k_16_4-11/Робота Дозорець Лілії.JPG

Серед різномаїття страв було представлено борщ український з пампушками, котлета «Бужок», холодець, котлета по-київські, сільдь під шубою, а також великий асортимент салатів та мучних виробів.

/Files/downloads/virobnicha_robota/zahist_k_16_4-11/Захист Мозгової А.JPG/Files/downloads/virobnicha_robota/zahist_k_16_4-11/Робота Мозгової Анастасії.JPG

Найважливіший проект у житті ліцеїстів приймала державна кваліфікаційна комісія: голова комісії, інженер-технолог цеху харчуваня ПАТ МГЗК Колятор Ю.М., заст. голови комісії, в.о. директора МПЛ Матвєєва Я.В. та члени комісії – заст.директора з НВР Бєлікова А.С., старший майстер Боровко Г.О., майстер виробничого навчання Колєснік Н.І. На захисті дипломних робіт була присутня методист НМЦ ПТО Гурська О.В.

/Files/downloads/virobnicha_robota/zahist_k_16_4-11/Федорченко Олена.JPG/Files/downloads/virobnicha_robota/zahist_k_16_4-11/Ковалик Вікторія.JPG

Члени державної кваліфікаційної комісії звертали велику увагу не тільки на набуті вміння дотримуватись технологічного процесу та смакові властивості, а й на креативний підхід в оформленні страв і правила подачі.

/Files/downloads/virobnicha_robota/zahist_k_16_4-11/Захист Жук Анастасії.JPG/Files/downloads/virobnicha_robota/zahist_k_16_4-11/Робота Жук Анастасії.JPG

За результатами захисту комісія та гості дали позитивні оцінки випускникам групи та присвоїли кваліфікацію кухарів IV розряду.

/Files/downloads/virobnicha_robota/zahist_k_16_4-11/Оголошення результатів захисту.JPG

Більше фото із захисту дипломних робіт групи К 16 4/11 тут...

Кiлькiсть переглядiв: 965