/Files/downloads/kolektiv/Петровська І О.jpg Петровська Інна Олегівна, методист

Має вищу освіту за кваліфікацією спеціаліст вищої категорії; викладач методист, закінчила - Запорізький державний університет. В МПЛ працює з 1997 року

Вивчає та аналізує стан навчально – виховної і методичної роботи в ліцеї. Відвідує уроки, аналізує їх та дає методичні поради педагогам. Аналізує практику використання навчально – програмної документації і нормативної документації, підручників, методичних посібників,технічних засобів навчання та готує пропозиції по їх удосконаленню. Організовує і розробляє необхідну документацію щодо проведення конкурсів, виставок, олімпіад, змагань та інше. Вносить пропозиції щодо вдосконалення навчального процесу в Марганецькому професійному ліцеї.

Майстри виробничого навчання

/Files/downloads/kolektiv/Євдокимова В А.jpg Євдокимова Вікторія Анатоліївна, майстер виробничого навчання професії "Перукар"

Має професійно-технічну освіту, великий досвід роботи на виробництві. Працює у МПЛ з 2018 року.

/Files/downloads/kolektiv/Ковейник О І.jpg Ковейник Олена Іванівна, майстер виробничого навчання професії "Кухар"

Має повну вищу освіту, досвід на виробництві. Працює в МПЛ з 2021 року.

Колесник Наталія Іванівна, майстер виробничого навчання професії «Кухар»

Має вищу освіту за кваліфікацією майстер другої категорії. Закінчила -Дніпропетровський технолого - економічний технікум. В МПЛ працює з 1994 року.

/Files/downloads/kolektiv/Мележик Г І.jpg Мележик Григорій Іванович, майстер виробничого навчання

Має вищу освіту за кваліфікацією спеціаліст закінчив - Кіровоградський інститут сільськогосподарського машинобудування. В МПЛ працює з 2011 року.

/Files/downloads/kolektiv/Неділько Г.В..jpg Неділько Геннадій Володимирович, майстер виробничого навчання

Має неповну вищу освіту, закінчив "Марганецький гірничий технікум" по спеціальності "Гірнича електромеханіка", кваліфікація - гірничого техніка-електромеханіка. В МПЛ працює з 2023року.

/Files/downloads/kolektiv/Сергієнко В П.jpg Сергієнко Валентина Петрівна, майстер виробничого навчання

Має вищу освіту за кваліфікацією спеціаліст закінчила - Криворізький ордена Трудового червоного Прапора гірничорудний інститут. В МПЛ працює з 2003 року.

/Files/downloads/kolektiv/Стефура Ж І.jpg Стефура Жанна Іванівна, майстер виробничого навчання за професією "Кухар"

Має вищу освіту за кваліфікацією спеціаліст закінчила -Дніпропетровский індустріально-педагогічний технікум. В МПЛ працює з 2014 року

/Files/downloads/kolektiv/Жига Т І.jpg Жига Тетяна Іванівна, майстер виробничого навчання за професією "Кухар"

Має неповну вищк освіту, закінчила Дніпропетровський технолого-економічний технікум, спеціальність - технологія приготування їжі, кваліфікація - технік-технолог.

/Files/downloads/kolektiv/Фоменко С.В..jpg Фоменко Сергій Віталійович, майстер виробничого навчання.

Має вищу освіту, закінчив Криворізький державний педагогічний інститут.

Викладачі

/Files/downloads/kolektiv/Кузьменко І В.jpg Кузьменко Ірина Вікторівна, викладач математики

Має вищу освіту за кваліфікацією викладач першої категорії закінчила -Запорізький державний педагогічний інститут. В МПЛ працює з 2001 року.

/Files/downloads/kolektiv/Могутов В.Ю..jpg Могутов Вадим Юрійович, викладач фізичного виховання

Має вищу освіту за кваліфікацією викладач другої категорії закінчив -Дніпропетровський державний інститут фізичної культури і спорту. В МПЛ працює з 2014 року.

/Files/downloads/kolektiv/Переяслова О С.jpg Переяслова Оксана Сергіївна, викладач англійської мови, зарубіжної літератури, інформатики

Має вищу освіту за кваліфікацією викладач другої категорії закінчила -Запорізький національний університет. В МПЛ працює з 2017 року.

Похиленко Юлія Степанівна, викладач історії

Має вищу освіту, за кваліфікацією викладач першої категорії. Закінчила Бердянський державний педагогічний університет. В МПЛ працює з 2019 року.

Кругліковська Алла Георгіївна, викладач предметів професійно-теоретичної підготовки

Має вищу освіту, закінчила Харківський державний університет харчування й торгівлі. В МПЛ працює з 1995 року.

/Files/downloads/kolektiv/Ситник С М.jpg Ситник Сергій Миколайович, викладач професійно-теоретичної підготовки.

Має повну вищу освіту. в МПЛ працює з 2021 року. За основним місцем роботи працює в АТ "МГЗК"

/Files/downloads/kolektiv/Chub.jpg Чуб Тетяна Володимирівна, викладач української мови та літератури.

Має вищу освіту за кваліфікацією спеціаліст, закінчила Криворізький державний педагогічний університет. Працює з 2017 року.

/Files/downloads/kolektiv/Дзюба М Ю 1.jpg Дзюба Микита Юрійович, викладач

Викладає предмети "Захист України" та "Географія". Має повну вищу освіту, закінчив Київський національний університет імені Тараса Шевченка. Працює в МПЛ з 2023 року.

/Files/downloads/kolektiv/Гудошник М М.jpg Гудошник Максим Миколайович, викладач (сумісник)

Викладач біології. Працює в МПЛ з 01.09.2023 року.

/Files/downloads/kolektiv/Іванова О Я.jpg Іванова Оксана Ярославівна, викладач (сумісник)

Викладач хімії. Працює в МПЛ з 19.09.2023 року.

/Files/downloads/kolektiv/Чорна.jpg Чорна Олеся Віталіївна, практичний психолог

Має повну вищу освіту, закінчила ДВНЗ "Бердянський державний педагогічний університет". Працює в МПЛ з 2022 року.

Керівник гуртка

/Files/downloads/kolektiv/Книш..jpg Старина Олеся Тарасівна, керівник гуртка

Працює у закладі освіти з 2017 року,

Комплектує склад учнів гуртка і вживає заходи щодо його збереження протягом строку навчання. Виявляє творчі здібності учнів, сприяє їхньому розвитку, формуванню стійких професійних інтересів та нахилів. Готує учнів до участі у фестивалях, конкурсах, змаганнях.