/Files/downloads/kolektiv/Matveeva.jpg Матвєєва Яна Володимирівна, директор.

Має вищу освіту за кваліфікацією спеціаліст, закінчила - Запорізький державний університет навчається в Запорізькому національному університеті. В МПЛ працює з 2016 року.

Керує діяльністю навчального закладу у відповідності до законів та нормативно-правових актів України. Контролює якість роботи педагогічних працівників, організацію навчально-виробничого та навчально-виховного процесу, забезпечує створення необхідних умов для підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників. Вирішує наукові, навчально-методичні, адміністративні, фінансові, господарські та інші питання, що виникають у процесі діяльності навчального закладу.

Затверджує в межах наявного фонду заробітної плати штатний розпис і чисельність працівників навчального закладу, приймає на посади та звільняє з посад працівників, затверджує відповідно до кваліфікаційних характеристик їхні посадові обов'язки.

Організовує діяльність колективу щодо забезпечення якості професійної підготовки, виконання навчальних планів і навчальних програм, виконання планів виробничої і господарської діяльності, вдосконалення методичного забезпечення навчального процесу, сприяє діяльності методичних комісій.

Бере активну участь в житті громади м. Марганця, депутат міської ради.

/Files/downloads/kolektiv/Lonskaya.jpg Лонська Наталія Володимирівна, заступник директора з навчально-виховної роботи

Має вищу освіту за кваліфікацією – «Спеціаліст вищої категорії", "Старший викладач». Закінчила - Київський державний інститут культури ім.О. Е. Корнійчука. В МПЛ працює з 1987 року.

Організовує і контролює виконання керівниками структурних підрозділів заходів щодо створення здорових і безпечних умов навчально – виховного процесу. Планує проведення виховних заходів з учнями контролює їх виконання. Бере участь в розробці плану роботи ліцею на навчальний рік.

Організовує роботу з учнями з числа дітей – сиріт, дітей, які позбавлені батьківського піклування. Контролює дотримання учнями і працівниками правил внутрішнього розпорядку і трудової дисципліни.

Має грамоти голови обласної державної адміністрації.

/Files/downloads/kolektiv/Borovko.jpg Боровко Анна Олександрівна, заступник директора з навчально-виробничої роботи

Має вищу освіту за кваліфікацією спеціаліст закінчила - Дніпропетровський хіміко-технологічний інститут. В МПЛ працює з 2017 року.

Організовує навчально – виробничий процес за програмою виробничого навчання. Надає допомогу майстрам виробничого навчання у підготовці та проведенні занять із учнями, у проведенні інструктажів із учнями з питань охорони праці. Контролює дотримання майстрами виробничого навчання, працівниками майстерень, лабораторій, правил внутрішнього розпорядку, норм та правил безпечного проведення робіт.

Рибальченко Тамара Федорівна, головний бухгалтер

Має вищу освіту за кваліфікацією спеціаліст з обліку й аудиту, економіст, закінчила – Вінницький торговельно-економічний інститут Київського національного торговельно-економічного університету. В МПЛ працює з 2019 року.

Організовує роботу бухгалтерії навчального закладу, забезпечує виконання завдань, покладених на бухгалтерію. Розподіляє завдання та обов’язки між працівниками бухгалтерії. Контролює дотримання працівниками бухгалтерії правил внутрішнього трудового розпорядку. Ознайомлює працівників бухгалтерії з необхідними для роботи нормативно-методичними документами та інформаційними матеріалами. Контролює підготовку та подання звітів, які передбачають підпис головного бухгалтера, відповідно до нормативних актів, затверджених форм та інструкцій. Погоджує документи, пов’язані з витрачанням фонду заробітної плати, встановленням посадових окладів, надбавок, доплат, виплат премій працівникам.