Ласкаво просимо!

Раді вітати Вас на сайті ДПТНЗ "Марганецький професійний ліцей"!

/Files/images/Reklama MPL.jpg

Наш девіз "Майстерність, професіоналізм, лідерство!"

Якщо Ви бажаєте здобути якісну освіту та отримати робітничу професію - запрошуємо Вас до нашого навчального закладу!

Марганецький професійний ліцей має другий атестаційний рівень та здійснює первинну професійну підготовку висококваліфікованих робітників із числа випускників загальноосвітніх навчальних закладів на основі базової чи повної загальної середньої освіти, а також загальноосвітню підготовку, професійно-технічне навчання, перепідготовку та підвищення кваліфікації працюючих робітників та незайнятого населення.

Для проведення занять теоретичної та навчально-виробничої підготовки ліцей має обладнані кабінети професійної підготовки, комп’ютерний клас, кабінети загальноосвітньої підготовки, бібліотеку та читальну залу з доступом до мережі Інтернет.

Мова освітнього процесу - державна (українська).

Учні отримують стипендію. Ліцей має гуртожиток, в якому створені всі умови для проживання, самопідготовки учнів. Протягом навчального року проводяться тематичні вечори, вечори відпочинку, дні здоров’я, спортивні свята. Працюють гуртки та спортивні секції.

В ліцеї створено всі умови, щоб навчатися було цікаво і комфортно!

/Files/images/licey.jpg

До вашої уваги:

НОМЕРИ ГАРЯЧИХ ЛІНІЙ

для звернень громадян, постраждалих від насильства.

1547 - урядова "гаряча лінія" з протидії торгівлі людьми, запобігання та протидії домашньому насильству, насильству за ознакою статі та насильству стосовно дітей.

102 - Національна поліція України

116 123 або 0 800 500 335 - Національна "гаряча лінія" з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та гендерної дискримінації

116 111 - Національна дитяча "гаряча лінія"

0 800 213 100 - єдиний контакт системи безопланої правової допомоги

Порушили ваші права і свободи? Куди звертатися?

Мешканці Дніпропетровщини можуть звертатися щодо захисту своїх прав і свобод до Омбудсмана. А ще до його Секретаріату та регіонального представника. Як це зробити – далі. Також вашій увазі інформація про діяльність КЦ Уповноваженого ВР України з прав людини, а особливо дитини - ТУТ

/Files/downloads/golovna_stornka/Уповноважений ВР з прав людини.jpg

/Files/downloads/golovna_stornka/Уповноважений ВР з прав людини 2.jpg

/Files/downloads/golovna_stornka/Уповноважений ВР з прав людини 1.jpg

/Files/downloads/golovna_stornka/Уповноважений ВР з прав людини 3.jpg

/Files/downloads/golovna_stornka/Уповноважений ВР з прав людини 4.jpg

Уповноважений Верховної Ради України Дмитро Лубінець контролює стан дотримання економічних, соціальних, культурних, громадянських, політичних та особистих прав і свобод мешканців.

Щоб звернутися до Омбудсмана слід надіслати звернення на e-mail: hotline@ombudsman.gov.ua або поштою на адресу Секретаріату Уповноваженого: м.Київ, вул.Інститутська, 21/8, 01008. У листі детально описати правопорушення. А ще – зазначити прізвище, ім’я, по батькові, місце фактичного проживання та місце реєстрації, номер телефону, електронну пошту.

Можна прийти і особисто до громадської приймальні у будні з 9-00 до 17-00. У Дніпропетровській області вона діє за адресою: м.Дніпро, вул. Старокозацька, 52.

Якщо ситуацію не вдалося вирішити підрозділу Секретаріату, можна звернутися особисто до Уповноваженого або його регіонального представника Михайла Карпенка за попереднім записом.

Або ж зателефонувати на «гарячі лінії» за номерами: 0-800-501-720, 044-299-74-08.

На Дніпропетровщині організовують й консультапційний центр Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини. Там допомагатимуть переселенцям, родинам захисників, військовополонених, зниклих безвісти та усім мешканцям регіону.

/Files/downloads/golovna_stornka/Як убезпечити себе від короновіруса.jpg

Прейскурант на пошив та ремонт одягу враховуючи ускладнені елементи (вартість одного ускладнюючого елементу – 5 грн.)

Прейскурант на перукарські послуги

Дякуємо School Champion за наш сайт!

Питання? Відповідь!

рейтинг
відповіді
перегляди
перегляди327
перегляди357
перегляди296
Задайте Ваше питання
Для того, щоб задати питання на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.