Дорогі учні! Ми дуже сумуємо за вами, за вашим веселим сміхом! Ми розуміємо, що під час карантину ви відчуваєте брак спілкування та взаємодії з друзями. Саме тому два рази на тиждень ми будемо вам пропонувати цікаві челенджі.

Звіт надсилайте на електронну адресу бібліотекаря Ковалевській Н.Б. nataliya.kovalevskaya@ukr.net підписуючи свою роботу. Найкреативніші роботи будуть викладені на сайті нашого освітнього закладу.

P.S. Завдання не обов'язкові, але ми дуже сподіваємося на вашу активність.

Зараз у вас є час вдома – розвивайте кругозір!!!!

Віртуальні музеї та галереї Посилання на ресурси ТУТ

До Дня бібліотек

/Files/downloads/bbloteka/nfo_skarbnichka/іс300919 1.jpg

30 вересня цього року учні гр. ЕЛЗ-19 1\9 та К-18 2\9 відвідали міську бібліотеку ім. Островського. Бібліотечний урок-екскурсія був присвячений Всеукраїнському Дню бібліотек.

/Files/downloads/bbloteka/nfo_skarbnichka/іс300919 2.jpg/Files/downloads/bbloteka/nfo_skarbnichka/іс300919 3.jpg

Зустріч з цікавою людиною

/Files/downloads/bbloteka/nfo_skarbnichka/іс200919 1.jpg /Files/downloads/bbloteka/nfo_skarbnichka/іс200919 2.jpg

20 вересня 2019 року бібліотекарем Марганецького професійного ліцею, Ковалевською Н.Б. та класним керівником Переясловою О.С. у читальній залі була організована зустріч учнів гр.К-19 2/9 з цікавою людиною, краєзнавцем, природолюбом, художником-аматором, Барнашем І.О. Учні занурилися у тему освоєння Марганецького басейну, особливості природи рідного краю, ознайомилися з рідкісними рослинами та шляхами відновлення наслідків втручання людини.

/Files/downloads/bbloteka/nfo_skarbnichka/іс200919 3.jpg /Files/downloads/bbloteka/nfo_skarbnichka/іс200919 4.jpg