Ласкаво просимо!

Раді вітати Вас на сайті ДПТНЗ "Марганецький професійний ліцей"!

Реєстрація для внутрішньо переміщених осіб

Державні заклади професійної (професійно-технічної) освіти Дніпропетровської області пропонують здобувачам освіти з числа внутрішньо переміщених осіб з інших областей України продовжити навчання на своїй базі доступними можливостями та наявними ресурсами закладів.

Консультації з зазначеного питання можна отримати у Навчально-методичному центрі професійно-технічної освіти у Дніпропетровській області за телефоном 066-575-11-46, а також заповнити анкету за наступним посиланням: https://forms.gle/Sx3qDFV9Fo7CFDc5A

/Files/downloads/profrobota/Реклама прийом оголошення 2022-2023.jpg

Разом крокуємо до перемоги!

Наш девіз "Майстерність, професіоналізм, лідерство!"

/Files/downloads/golovna_stornka/Як убезпечити себе від короновіруса.jpg

/Files/images/Reklama MPL.jpg

Якщо Ви бажаєте здобути якісну освіту та отримати робітничу професію - запрошуємо Вас до нашого навчального закладу!

Марганецький професійний ліцей має другий атестаційний рівень та здійснює первинну професійну підготовку висококваліфікованих робітників із числа випускників загальноосвітніх навчальних закладів на основі базової чи повної загальної середньої освіти, а також загальноосвітню підготовку, професійно-технічне навчання, перепідготовку та підвищення кваліфікації працюючих робітників та незайнятого населення.

Для проведення занять теоретичної та навчально-виробничої підготовки ліцей має обладнані кабінети професійної підготовки, комп’ютерний клас, кабінети загальноосвітньої підготовки, бібліотеку та читальну залу з доступом до мережі Інтернет. Мова освітнього процесу - державна (українська).

Учні забезпечуються харчуванням, отримують стипендію. Ліцей має гуртожиток, в якому створені всі умови для проживання, самопідготовки учнів. Протягом навчального року проводяться тематичні вечори, вечори відпочинку, дні здоров’я, спортивні свята. Працюють гуртки та спортивні секції.

В ліцеї створено всі умови, щоб навчатися було цікаво і комфортно!

/Files/images/licey.jpg

Прейскурант на пошив та ремонт одягу враховуючи ускладнені елементи (вартість одного ускладнюючого елементу – 5 грн.)

Прейскурант на перукарські послуги

Дякуємо School Champion за наш сайт!

Питання? Відповідь!

рейтинг
відповіді
перегляди
перегляди241
перегляди260
перегляди232
Задайте Ваше питання
Для того, щоб задати питання на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.